SOFFBORD, Jason, Danmark, midten af det 20. århundrede.

714339. SOFFBORD, Jason, Danmark, midten af det 20. århundrede.

Fineret med forskellige træsorter. Mærket med plakette. Længde 80. Bredde 77. Højde 56 cm.

Have på. Ridser og mærker. Finer skader. Pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 514