ATHENS HYLLE i begyndelsen af det 20. århundrede.

71408. ATHENS HYLLE i begyndelsen af det 20. århundrede.

Sortbeklædt hårdttræ. Længde 74, bredde 38, højde 156 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 911