Kommode, HANDSÆNG, engelsk stil, 20. århundrede.

71283. Kommode, HANDSÆNG, engelsk stil, 20. århundrede.

Styrelsens målinger; længde 74, bredde 40, højde 66 cm. Skabshøjde 65 cm.

Bureauet mangler en nøgle. Slitage, mindre ridser og stødskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 658