VASE, glas, Simon Gate, Orrefors, 1931.

712549. VASE, glas, Simon Gate, Orrefors, 1931.

Indretning af kran. Signeret "Orrefors 1931 GE 154". Højde ca 31 cm.

Overfladeslitage. Rapport.

Få foretaget en gratis vurdering!

Overfladeslitage. Rapport.

Antal besøg: 392