MERKEL. 150E cal. 9,3X74r.

MERKEL. 150E cal. 9,3X74r.
712084. MERKEL. 150E cal. 9,3X74r.

Zeiss Diavari VM 1,5-6x42 med skinnemontering.
Tudens længde: 60 cm.
Automatisk sikring.
Ejektorer.

Brugsslitage, lejlighedsvis ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Tudens længde: 60 cm.
Automatisk sikring.
Ejektorer.

Antal besøg: 11.398