ERIK TÖRNING. Olie på lærred, signeret.

71084. ERIK TÖRNING. Olie på lærred, signeret.

46 x 63 cm.

Mindre farveknasninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

46 x 63 cm.

Mindre farveknasninger.

Antal besøg: 781