SPISESTOLE, 4 stk., anden halvdel af 1900-tallet.

70959. SPISESTOLE, 4 stk., anden halvdel af 1900-tallet.

Løse sæder betrukket med blåstribet stof.

Slitage, laktab, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, laktab, ridser.

Antal besøg: 932