MAJBLOMST, 1907.

MAJBLOMST, 1907.
708763. MAJBLOMST, 1907.

Diameter ca 22 mm.

Overfladeslitage, mindre skader på enkelte sider. Et lag kronblade mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
708763. MAJBLOMST, 1907.

Diameter ca 22 mm.

Antal besøg: 6.340