TABLE, E. Pettersson, Gefle møbelværksted.

708108. TABLE, E. Pettersson, Gefle møbelværksted.

Mahogni. Længde ca. 66, bredde 45, højde 75 cm.

Brugsslitage. Skær med ridser og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 507