KISTA, 1800-tallet.

707834. KISTA, 1800-tallet.

Dateret 1835.
Snaplås men ingen nøgle.
Højde 60, længde 130, bredde 71 cm.

Skade.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
707834. KISTA, 1800-tallet.

Dateret 1835.
Snaplås men ingen nøgle.

Skade.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 364