BERNDT FRIBERG, skål, stentøj med turkis, grøn og.

707507. BERNDT FRIBERG, skål, stentøj med turkis, grøn og.

okseblodsglasur, signeret "Friberg", mærket med Gustavsbergs atelierhånd og årstal k, diameter 25,5 cm.

Noget brugsspor, mærket med cpr-nummer under.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 321