Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Crafoord Auktioner Lund
Spejle
VÆGSPEJL, nybarok, forgyldt pastel, Østrig-Ungarn, omkring 1850.
705541. VÆGSPEJL, nybarok, forgyldt pastel, Østrig-Ungarn, omkring 1850.
146x82 cm.
Vis hele teksten
Skader og slitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
146x82 cm.
Vis hele teksten
Skader og slitage.
Crafoord Auktioner Lund
Antal besøg:
759