SALONGRUPPE, 5 dele, neo-rokoko, 20. århundrede.

704484. SALONGRUPPE, 5 dele, neo-rokoko, 20. århundrede.

Lænestole, et par, højde 95, bredde 72, dybde 85 cm.
Stole, et par, højde 92 cm.
Sofa, højde 99, bredde ca 163, dybde ca 80 cm.

Brugsslitage, mærker, løse stropper.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stole, et par, højde 92 cm.

Antal besøg: 431