ALLVAR HÅRD. Olie på lærred, signeret.

704085. ALLVAR HÅRD. Olie på lærred, signeret.

Ca 50 x 70 cm.

Brugstilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca 50 x 70 cm.

Brugstilstand.

Antal besøg: 1.277