SNUSBOKS, metal, 1800-tallet.

SNUSBOKS, metal, 1800-tallet.
70310. SNUSBOKS, metal, 1800-tallet.

Med slebne glassten i rød og grøn, længde ca. 8,5 cm.

Der mangler en sten. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.765