ERIK ABRAHAMSSON. Blandede medier.

702268. ERIK ABRAHAMSSON. Blandede medier.

Bybillede, muligvis Halmstad-motiv. Signeret EABR og dateret -65. 22x34 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 766