KJELL FALK. olie på lærred, sign.

70153. KJELL FALK. olie på lærred, sign.

Kystmotiv. 42x47.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kystmotiv. 42x47.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 4.142