SKAB, elm, århundredeskiftet 1800/1900.

70009. SKAB, elm, århundredeskiftet 1800/1900.

Højskab med skuffe i overdelen.
Længde 84, bredde 54, højde 170 cm.

Skiven slået/støbning mangler delvist.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 976