REGINALD ASPINWALL. Olie på Panel, signeret. 1898.

69919. REGINALD ASPINWALL. Olie på Panel, signeret. 1898.

Landskab med får, 16 x 24 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Landskab med får, 16 x 24 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.433