TABLE, Supercirkel, Bruno Mathsson og Piet Hein, Fritz Hansen, Danmark.

69806. TABLE, Supercirkel, Bruno Mathsson og Piet Hein, Fritz Hansen, Danmark.

Hvid laminatplade og forkromede ben, stemplet. Længde 114, Bredde, 114, højde 71 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 4.839