SOFA, Karl Johan stil tidligt i det 20. århundrede.

697311. SOFA, Karl Johan stil tidligt i det 20. århundrede.

Selva style international, længde 130 cm, dybde 70 cm, højde 92 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 505