Kommode, rokokostil, 20. århundrede.

69724. Kommode, rokokostil, 20. århundrede.

Tre skuffer, stenplade, højde 78 cm, bredde 78 cm, dybde 40 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 986