FLASKE, glas, såkaldt beruset gris, 20. århundrede.

69703. FLASKE, glas, såkaldt beruset gris, 20. århundrede.

Længde ca 21 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 21 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.631