SOFA SENG. STOLE, 4 stk, Jugend. PALLER, 2 stk.

695668. SOFA SENG. STOLE, 4 stk, Jugend. PALLER, 2 stk.

Højde på sovesofa ca. 75 cm, 53 x 187 cm.
Stolens højde ca. 100 cm.
Pallehøjde ca. 45 cm, 34 x 34 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stolens højde ca. 100 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker.

Antal besøg: 664