VÆGHYLDE, begyndelsen af det 20. århundrede.

69394. VÆGHYLDE, begyndelsen af det 20. århundrede.

Træ. Dekorativt print af kvinde med harpe. Dateret 1908. Højde ca 40 cm.

Have på.

Få foretaget en gratis vurdering!

Have på.

Antal besøg: 683