TÆL MED SPEJL, første halvdel af det 20. århundrede.

69347. TÆL MED SPEJL, første halvdel af det 20. århundrede.

Egetræ. Længde 140, bredde 55, højde 135.

Slitage, pletter på skive.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, pletter på skive.

Antal besøg: 2.633