DESK, Art Deco, første halvdel af det 20. århundrede.

69343. DESK, Art Deco, første halvdel af det 20. århundrede.

Birk. Længde 140, bredde 75, højde 75. Skuffebord med glasplade. Nøgle tilgængelig.

Slitage, ridser, mærker. Der mangler et nøglehylster.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.239