693426. SKÆNK, barokstil, eg, 20. århundrede.
Skænk med rigt udskåret indretning, 3 låger med underliggende hylder og udtræksskuffer, dekoreret med grønt fløjlsstof.
Længde 185,5 cm.
Bredde 55,5 cm.
Højde 75 cm.
Længde 185,5 cm.
Bredde 55,5 cm.
Højde 75 cm.