BORDVÆVSTOL, træ, 20. århundrede.

692900. BORDVÆVSTOL, træ, 20. århundrede.

Bredde 45 cm. Længde 62 cm. Højde 36 cm.

Slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Antal besøg: 8.268