Sæt DIVERSE, 19 dele, 20. århundrede, inklusive kikkert.

69281. Sæt DIVERSE, 19 dele, 20. århundrede, inklusive kikkert.

Skoleklokke, æske, vægarmaturer, kikkerter, koklokker, timerure, hængelåse.

Have på. Nøglen til hængelåsen mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 780