PRESENTERFAD, sølv, stemplet GAB, 1951, vægt 360 g.

69222. PRESENTERFAD, sølv, stemplet GAB, 1951, vægt 360 g.

Tønde sølv, stemplet A9 (1951) længde 31 x 27 cm.

Brugsslitage, graveret, mærke, se billede.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 932