692028. VITRIN i bøg/glas, med belysning, moderne fremstilling.
Vitrine med glassider og låger på lakeret Bogramme Tre flytbare hylder i glas Loftsbelysning.
Længde 45 cm.
Bredde 40 cm.
Højde 189 cm.
Mærker, brugs-/aldersslitage.
Transformatoren til belysningen mangler.
El ikke funktionstestet.