UDSTILLING, 1900-tallet.

UDSTILLING, 1900-tallet.
69189. UDSTILLING, 1900-tallet.

Tudelat. Afsluttet med indbygget belysning. Længde 101 cm, bredde 52 cm, højde 112 cm.

Brugsslitage. Masketung og ridser. Nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 666