LOFTSKAMPEL, forgyldt metal med glaskuppel, Empire-stil, 2000-tallet.

688575. LOFTSKAMPEL, forgyldt metal med glaskuppel, Empire-stil, 2000-tallet.

Diameter 55, højde 85 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 55, højde 85 cm.

Mindre slitage.

Antal besøg: 602