688111. SOFAGRUPPE, 3 dele, syntetisk læder, 20. århundrede.
Sofagruppe med en sofa og et par lænestole.
Sofamål: Længde 180 cm.
Bredde 75 cm.
Ryghøjde 79 cm.
Sædehøjde 41 cm.
Mål på et par lænestole: Ryghøjde 84 cm.
Sædehøjde 41 cm.
Bredde 47 cm.
Brugsslitage, pletter.