GÖRAN DAHLHOV. Mixed media, signeret og dateret 2002.

68740. GÖRAN DAHLHOV. Mixed media, signeret og dateret 2002.

Landskab. 74 x 54 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Landskab. 74 x 54 cm.

Antal besøg: 1.019