SKIBSMODEL, vikingeskib.

SKIBSMODEL, vikingeskib.
687110. SKIBSMODEL, vikingeskib.

Bygget af modelbådsbygger W. Clemens Stockholm.
Model efter Gokstadsskibet, Norge, 8. århundrede.
Højde 50 cm Længde 60 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 50 cm Længde 60 cm.

Brugsslitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besøg: 2.023