SJÖMANSKISTA, malet træ, århundredeskiftet 1800/1900.

68697. SJÖMANSKISTA, malet træ, århundredeskiftet 1800/1900.

højde 37, længde 87, bredde 44 cm.

ben og nøgle mangler samt farveslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 983