NIKKEL SERVICE og mere, 20. århundrede.

68551. NIKKEL SERVICE og mere, 20. århundrede.

Rustfrit stål bestik Gense. Salatbestik i rustfrit stål og teaktræ. Sandwichbestik nysølv og benskaft. Kaktustænger, skinkepind.

Slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Antal besøg: 2.201