JAN JONSVING. Olie på lærred.

JAN JONSVING. Olie på lærred.
684575. JAN JONSVING. Olie på lærred.

Stilleben med sevenstakes og bøger. Signeret og dateret 1985, 73x60 cm.

Uvæsentligt Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Uvæsentligt Overfladeslitage.

Antal besøg: 1.513