ÆSKE, barok, dateret 1733.

ÆSKE, barok, dateret 1733.
68334. ÆSKE, barok, dateret 1733.

Skrin, barok, udskåret snit, med for oplyst original smedning.
Længde 36, bredde 30, højde 16 cm.

Brugsslitage, 2 kuglefødder senere, mangler nøgle.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.460