TASKE, "Keepall 60", Louis Vuitton.

680894. TASKE, "Keepall 60", Louis Vuitton.

Taske i weekendmodel med monogrammønstret kanvas og detaljer af naturfarvet læder og gult metal. Med tilhørende adresseskilt. Stemplet "Louis Vuitton, Paris, Made in France".
Længde 60 cm, bredde 26 cm, højde 32 cm.

Brugsslitage. Uvæsentlige pletter og mindre ridser. Nogle steder revnet læder. Reparation ved lynlås.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.173