MING YAN PEI. Litografi.

MING YAN PEI. Litografi.
680403. MING YAN PEI. Litografi.

Forfængelighed. Signeret og nummereret 23/75 ex. 76,5x118 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 444