KØRESKOLEMODEL, midten af det 20. århundrede.

679977. KØRESKOLEMODEL, midten af det 20. århundrede.

Øvelsesapparat til køreskole.
Længde 80 cm.
Bredde 54 cm.
Højde 39 cm.

Elektrisk ledning afskåret, ikke funktionstestet, ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Øvelsesapparat til køreskole.
Længde 80 cm.
Bredde 54 cm.
Højde 39 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 628