LEGETØJ, Big Jim, Mattel.

LEGETØJ, Big Jim, Mattel.
677444. LEGETØJ, Big Jim, Mattel.

Længde på æske ca 32 cm.

Mangler små dele. Gitter med to stænger defekt.
Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde på æske ca 32 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 6.442