SVEN WINGE. Akvarel.

SVEN WINGE. Akvarel.
676816. SVEN WINGE. Akvarel.

Motiv fra Laholm kirke, signeret, 34x24 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!
676816. SVEN WINGE. Akvarel.

Antal besøg: 1.240