SYBORD, liremodel, 20. århundrede.

676491. SYBORD, liremodel, 20. århundrede.

Æske med rum, længde 58 cm, bredde 41 cm, højde 69 cm.

Finerskader, slitage og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 380