MONICA LORENTZON. Stilleben. Olie på Panel. Signeret M Lorentzon.

67440. MONICA LORENTZON. Stilleben. Olie på Panel. Signeret M Lorentzon.

70x100 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Monica Lorentzon (Født 1940)

Få foretaget en gratis vurdering!

70x100 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Monica Lorentzon (Født 1940)

Antal besøg: 3.789