Sæt , 5 dele, inklusive V Lindstrand, E Öhrström og C Sjögren.

67378. Sæt , 5 dele, inklusive V Lindstrand, E Öhrström og C Sjögren.

Vas, Vicke Lindstrand, sign Kosta LH 5865.
Vase, signeret Christer Sjögren Lindshammar.
Vase, lyseblå glasmasse, Edvin Öhrström "Waterfall" skilt 2444/3.
Vase, blå, Astrid Gate, Johansfors.
skål på fod, lyseblå glasmasse, skilt Kosta Bh 1924.
Højde 12,5 - 25 cm.

Rapport. Brugsslitage.
Vase Vicke Lindstrand med afslag/ Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 12,5 - 25 cm.

Rapport. Brugsslitage.

Antal besøg: 1.465