TIMO SARVIMÄKI. Olie på lærred, signeret.

67332. TIMO SARVIMÄKI. Olie på lærred, signeret.

Sammensætning i sort, grå hvid og blå. 65 x 51 cm.

Mindre farvesprængninger og farvetab.

Kunstner/designer

Timo Sarvimäki (Født 1948)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Timo Sarvimäki (Født 1948)

Antal besøg: 1.846